מאז שהייתי ילד נמשכתי לבמה, אפילו שהייתי ביישן וחסר ביטחון. אחרי שהגשמתי חלום שהיה לי בגיל 23- לפתוח קליניקה ולטפל באמצעות NLP התחלתי להבין שהעבודה הזאת מאוד מוגבלת כי אני עובד עם אדם אחד בכל רגע נתון. בגלל שיש לי רק 24 שעות ביממה הזמן שלי מוגבל ומכאן שמוגבלת ההשפעה שלי על החברה האנושית.

לשמחתי נפלה בחלקי הזכות לעבור הכשרת מרצים עם מרצה שכבר הצליח מאוד בתחום של סדנאות והרצאות של התפתחות אישית והתחלתי להעביר הרצאות וסדנאות משלי בשילוב עם NLP.

בהמשך חוויתי משבר עסקי ואישי שהוביל אותי לחזור לעבוד עם אנשים בקליניקה בזמן שאני מחפש וסולל את הכיוון האישי שלי כמרצה ומנחה קבוצות.

בתקופה הזאת המשכתי להרצות. העברתי פעם בשבוע הרצאה על הבר, כמה סדנאות ומידיי פעם העברתי שיעור NLP במכללה גדולה.
המשכתי ללמוד על עמידה מול קהל ועברתי הכשרת טריינר ב- NLP (הכשרה של חצי שנה שבה למדתי עמידה מול קהל והנחיית קבוצות). 

למרות שהתפרנסתי מלטפל באמצעות NLP והרצתי לא מעט הלכה וגברה אצלי תחושת ריקנות שלא הבנתי מה המקור שלה. הרגשתי שאני לא הולך לקראת משהו גדול וחשוב, שאני תקוע במקום ולא מגשים את השליחות שלי. זה כאב לי עד דמעות.

כך גיליתי את הכוח של דיבור מול קהל ומאז התגלגלתי להיות מאמן מרצים:

חיפשתי תשובות בהרצאות, בשיחות עם חברים ובהתעמקות פנימה וכתוצאה מכך התחיל להתגבש לי חזון גדול שהוא בגדר שליחות ענקית בשבילי. החזון הכתיב את היצירה של Front Stage וזו בעצם החתיכה שהייתה חסרה לי בפאזל.

לקחתי את הניסיון שצברתי על הבמה ואת הידע שצברתי בנושא עמידה מול קהל והשפעה ויצרתי מודל מסודר ופשוט להבנה של דיבור והשפעה מול קהל באמצעותו אנחנו מלמדים כל מה שאדם שרוצה להשפיע על קהל צריך לדעת ומאמנים במיומנויות הנחוצות.

מצפה ומחכה לעבוד אתכם!
שלכם, עומר לוין
NLP – Trainer (מכללת תוצאות)
מנחה קבוצות (מכללת תוצאות)
NLP – Master (מכללת תוצאות, מכללת רטר)
B.A בפסיכולוגיה (האוניברסיטה הפתוחה)
מנחה בדמיון מודרך (מכללת רטר)
Time Line Therapy – Master (מכללת רטר)

אודות הארגון

Front Stage זה ה-מקום שלכם להפוך למרצים מעולים.
כאן תוכלו ללמוד ולפתח מיומנויות במה ברמה הגבוהה ביותר, ללמוד איך לבנות הרצאות מעולות,  ואפילו להתגבר על פחד במה.
אנחנו מציעים מגוון של שירותים: קורסים דיגיטאליים, פיתוח מנהלים בחברות וארגונים וליוויים אישיים ללקוחות פרטיים.

החזון שלנו ב Front Stage הוא ליצור חיבור וקרבה בין אנשים. אנחנו מאמינים שפרזנטציה שבנויה נכון ומועברת במיומנות גבוהה היא הכלי החזק ביותר לעשות את זה בין אם זו הרצאה שמעוררות השראה או שיחה עם קבוצת עובדים.

אחד הכלים החזקים ביותר שיש לאדם להשפיע על אנשים הוא דיבור סוחף ומשכנע מול קהל גדול. יש לנו דוגמאות רבות לכך מההיסטוריה האנושית כמו ווינסטון צ’רצ’יל, ג’ון קנדי ומרטין לותר קינג. בעינינו כל מרצה שאנחנו מכשירים זה כאילו זרקנו אבן למים שיוצרת אדוות שמגיעות למקומות רחוקים.

אנחנו מאמינים שכל אחד ואחת מכם יכולים לחולל מהפכה תודעתית עם הידע והניסיון, האישי והמקצועי. אנחנו מזמינים אתכם לצעוד קדימה לקדמת הבמה!

ליצירת קשר: