fbpx

מאז שהייתי ילד נמשכתי לבמה, אפילו שהייתי ביישן וחסר ביטחון. אחרי שהגשמתי חלום שהיה לי בגיל 23- לפתוח קליניקה ולטפל באמצעות NLP התחלתי להבין שהעבודה הזאת מאוד מוגבלת כי אני עובד עם אדם אחד בכל רגע נתון. בגלל שיש לי רק 24 שעות ביממה הזמן שלי מוגבל ומכאן שמוגבלת ההכנסה וההשפעה שלי על החברה האנושית.

לשמחתי נפלה בחלקי הזכות לעבור הכשרת מרצים עם מרצה שכבר הצליח מאוד בתחום של סדנאות והרצאות של התפתחות אישית והתחלתי להעביר הרצאות וסדנאות משלי בשילוב עם NLP.

בהמשך חוויתי משבר עסקי ואישי שהוביל אותי לחזור לעבוד עם אנשים בקליניקה כי לא יכולתי להמשיך עוד עם ההרצאות והסדנאות.

בתקופה הזאת עדיין הייתה לי משיכה לבמה- העברתי פעם בשבוע הרצאה על הבר, כמה סדנאות ומידיי פעם העברתי שיעור NLP כמורה מחליף באיזושהי מכללה.
למדתי עוד על עמידה מול קהל ועברתי הכשרת טריינר ב- NLP (הכשרה של חצי שנה שבה למדתי עמידה מול קהל והנחיית קבוצות). 

למרות שהתפרנסתי מלטפל באמצעות NLP והרצתי לא מעט הלכה וגברה אצלי תחושת ריקנות שלא הבנתי מה המקור שלה. הרגשתי שאני לא הולך לקראת משהו גדול וחשוב, שאני תקוע במקום ולא מגשים את השליחות שלי. זה כאב לי עד דמעות.

חיפשתי תשובות בהרצאות, בשיחות עם חברים ובהתעמקות פנימה וכתוצאה מכך התחיל להתגבש לי חזון גדול שהוא בגדר שליחות ענקית עבור האנושית בעיניי. החזון הכתיב את היצירה של Front Stage והיה בעצם החתיכה שהייתה חסרה לי בפאזל.

לקחתי את הניסיון שצברתי על הבמה ואת הידע שצברתי בנושא עמידה מול קהל והשפעה ויצרתי מודל מסודר ופשוט להבנה של דיבור והשפעה מול קהל באמצעותו אנחנו מלמדים כל מה שאדם שרוצה להשפיע על קהל צריך לדעת ומאמנים במיומנויות הנחוצות.

מצפה ומחכה לעבוד אתכם!
שלכם, עומר לוין
NLP – Trainer (מכללת תוצאות)
מנחה קבוצות (מכללת תוצאות)
NLP – Master (מכללת תוצאות, מכללת רטר)
B.A בפסיכולוגיה (האוניברסיטה הפתוחה)
מנחה בדמיון מודרך (מכללת רטר)
Time Line Therapy – Master (מכללת רטר)

אודות הארגון

Front Stage זה ה-מקום שלכם להפוך למרצים מעולים.
כאן תוכלו ללמוד ולפתח מיומנויות במה ברמה הגבוהה ביותר, ללמוד איך לבנות הרצאות מעולות,  ואפילו להתגבר על פחד במה.
אנחנו מציעים מגוון של שירותים: קורסים דיגיטאליים, קורסי הכשרה, פיתוח צוותי הדרכה בחברות וארגונים, ליוויים אישיים ועוד… לפרטים נוספים אודות השירותים שלנו בקרו בעמוד זה.

החזון שלנו ב Front Stage הוא ליצור חיבור וקרבה בין אנשים. אנחנו מאמינים שהרצאה שבנויה נכון ומועברת במיומנות גבוהה היא הכלי החזק ביותר לעשות את זה בין אם זו הרצאה שמעוררות השראה או הרצאה שמלמדת משהו חדש.

אחד הכלים החזקים ביותר שיש לאדם להשפיע על אנשים הוא דיבור סוחף ומשכנע מול קהל גדול. יש לנו דוגמאות רבות לכך מההיסטוריה האנושית כמו ווינסטון צ’רצ’יל, ג’ון קנדי ומרטין לותר קינג. בעינינו כל מרצה שאנחנו מכשירים זה כאילו זרקנו אבן למים שיוצרת אדוות שמגיעות למקומות רחוקים.

אנחנו מאמינים שכל אחד ואחת מכם יכולים לחולל מהפכה תודעתית עם הידע והניסיון, האישי והמקצועי. אנחנו מזמינים אתכם לצעוד קדימה לקדמת הבמה!

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד